«Powrót

Bułgarska administracja celna z wizytą w Lubuskiem

Bułgarska administracja celna z wizytą w Lubuskiem

Bułgarska administracja celna z wizytą w Lubuskiem

Przedstawiciele bułgarskiej i lubuskiej administracji skarbowej i celnej spotkali się w Izbie Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.

Celem wizyty była wymiana doświadczeń w zakresie funkcjonowania obu administracji.

Do Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze przyjechał Dimitar Kopralev przedstawiciel bułgarskiej administracji celnej. Na co dzień jest głównym ekspertem w Centralnej Dyrekcji Celnej w departamencie podatków akcyzowych. Do lubuskiego przyjechał na trzy dni. W ramach wizyty spotkał się z zastępcą Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze Bartoszem Zbaraszczukiem. Podczas spotkania przedstawiciele obu administracji  wymieniali doświadczenia min. na temat specyfiki działania administracji skarbowej w Polsce oraz podatkowej i celnej w Bułgarii. Rozmawiali też o systemach  informatycznych i innych rozwiązaniach, które są wsparciem w codziennej pracy związanej z zapobieganiem i wykrywaniem oszustw podatkowych.

    Dimitar Kopralev w ramach trzydniowej wizyty odwiedził również Polsko Niemieckie Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych w Świecku oraz był z wizytą w zakładach zajmujących się produkcją wyborów akcyzowych.

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 09.03.2018 Data publikacji: 09.03.2018 13:27 Data ostatniej modyfikacji: 09.03.2018 13:29
Autor: Ewa Markowicz Osoba publikująca: Izabela Dobija-Larweczka Osoba modyfikująca: Izabela Dobija-Larweczka
Rejestr zmian