«Powrót

Otwarte seminarium edukacyjne on-line na temat raportowania niefinansowego

Otwarte seminarium edukacyjne on-line na temat raportowania niefinansowego

Otwarte seminarium edukacyjne on-line na temat raportowania niefinansowego

Na tle zdjęcia gmachu ministerstwa finansów naniesiona informacja o miejscu i czasie mającego się odbyć seminarium.

Ministerstwo Finansów przygotowało bezpłatne seminarium edukacyjne on-line poświęcone zagadnieniom raportowania informacji niefinansowych za rok 2017.

 

W związku z nowelizacją ustawy o rachunkowości, ok. 300 spółek / przedsiębiorstw w tym roku będzie zobowiązanych do raportowania informacji niefinansowych za 2017 rok. Ministerstwo Finansów wraz z partnerami przygotowało akcję informacyjną, której celem jest przystępne objaśnienie wszystkich zagadnień związanych z tym tematem. W marcu odbędą się dwa bezpłatne seminaria edukacyjne on-line poświęcone obowiązkowi raportowania informacji niefinansowych:

  • 2 marca br. w godzinach: od 11.00 do 13.00seminarium dla księgowych, podczas którego gościem specjalnym będzie Wiesław Janczyk, sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów.

  • 19 marca br. w godzinach: od 11.00 do 13.00seminarium dla dziennikarzy oraz organizacji pozarządowych z udziałem zarówno prelegentów-ekspertów, jak i zaproszonych przez nich praktyków w sporządzaniu raportów niefinansowych.

Podczas spotkania będzie można zadać pytania ekspertom on-line. Wszystkie osoby chętne prosimy o dokonanie zgłoszenia pod adres: raportowanie.niefinansowe@mf.gov.pl Bezpośrednio przed spotkaniem zgłoszonym uczestnikom będą rozsyłane linki do transmisji internetowej oraz hasło dostępu.

Zapraszamy już dziś do przesyłania pytań ekspertom. Zostaną one szczegółowo omówione podczas seminarium, a odpowiedzi zostaną zamieszczone na stronie internetowej MF.

 

Tam też znajdą Państwo wiele ważnych informacji w zakładce: Działalność / Rachunkowość / Najczęściej zadawane pytania / Raportowanie rozszerzonych informacji niefinansowych oraz o polityce różnorodności.