Obsługa osób niepełnosprawnych

  Obsługa osób niepełnosprawnych

  Obsługa osób niepełnosprawnych

  Logo osób niesłyszących i mających problem w komunikowaniu się

  Informacja dla osób niesłyszących i mających problem w komunikowaniu się.

  Osoby uprawnione, tj. osoby mające trwałe lub okresowe trudności w komunikowaniu się i wymagające w związku z tym wsparcia w kontaktach z organami administracji publicznej, mogą korzystać z pomocy przy załatwianiu spraw w Urzędzie Skarbowym w Świebodzinie poprzez wykorzystanie środków wspierających komunikowanie się w szczególności poprzez:

  Osoba uprawniona ma prawo do skorzystania z pomocy osoby przybranej, tj. osoby, która ukończyła 16 lat i została wybrana przez osobę uprawnioną w celu ułatwienia porozumienia z osobą uprawnioną i udzielenia jej pomocy w załatwieniu spraw w organie administracji publicznej.

  W przypadku zgłoszeń przesłanych w dni wolne od pracy będą rejestrowane w pierwszy dzień roboczy po dniu otrzymania zgłoszenia.
  Podstawa prawna: Ustawa z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz. U. z 2011 r. Nr 209, poz. 1243 ze zm.).

  Logo osób niepełnosprawnych ruchowo

  Informacja dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

  Budynek Urzędu Skarbowego w Świebodzinie jest przystosowany do obsługi osób mających trudności w poruszaniu się poprzez:

  • podjazd dla osób niepełnosprawnych ruchowo, ułatwiający wejście do Urzędu
  • usytuowanie Sali obsługi podatnika na parterze budynku, w związku z czym nie ma żadnych barier architektonicznych w obsłudze osób niepełnosprawnych ruchowo.
  bip

  Informacje o publikacji dokumentu

   
  Data utworzenia: 07.11.2014 Data publikacji: 07.11.2014 11:24 Data ostatniej modyfikacji: 20.05.2016 14:35
  Autor: Naczelnik Urzędu Skarbowego w Świebodzinie Osoba publikująca: Grzegorz Hrakało-Horawski Osoba modyfikująca: Beata Gidaszewska
  Rejestr zmian