Referent do spraw czynności analitycvzynych i sprawdzających - na zatępstwo - Ogłoszenie numer 31375

09.08.2018 11:30

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze

Status: Zakończony

Typ pracy: Służba cywilna

Informacje szczegółowe

Numer: Ogłoszenie numer 31375
Tytuł: Referent do spraw czynności analitycvzynych i sprawdzających - na zatępstwo - Ogłoszenie numer 31375
Data publikacji: 09.08.2018 11:30
Termin składania ofert: 14.08.2018 23:59

Opis

Izba Administracji Skarbowej w Zielonej Górze
Dyrektor
poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:
referenta
do spraw czynności analitycznych i sprawdzających
w Referacie Czynności Analitycznych i Sprawdzających, Kontroli Podatkowej oraz Spraw Karnych Skarbowych
W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa nieobecnego członka korpusu służby cywilnej
Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1
Adres urzędu:
Izba Administracji Skarbowej
ul. Generała Władysława Sikorskiego 2
65-454 Zielona Góra
Miejsce wykonywania pracy:
Urząd Skarbowy we Wschowie

ul. Zielony Rynek 7
67-400 Wschowa
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
• dokonywanie czynności sprawdzających;
• przygotowywanie projektów pism z zakresu prowadzonych spraw;
• wprowadzenie do systemów informatycznych danych szczegółowych z dokumentów;
• przygotowywanie sprawozdań i informacji z zakresu realizowanych zadań;
• sporządzanie zawiadomień o naruszeniu przepisów podatkowych.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
wykonywanie czynności typowej pracy biurowej za pomocą komputerów oraz urządzeń biurowych, zagrożenie korupcją
Wymagania niezbędne:
• wykształcenie: średnie
• pozostałe wymagania niezbędne:

• umiejętność obsługi aplikacji biurowych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne),
• 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji lub pracy biurowej.

Wymagania dodatkowe:
• wykształcenie średnie o profilu ekonomicznym lub wyższe;
• 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji lub pracy biurowej.
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• życiorys i list motywacyjny
• oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
• oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
• kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
• kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
Termin składania dokumentów:
14 sierpnia 2018r.
Miejsce składania dokumentów:
Dane osobowe-klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L. 2016.119.1 z 04.05.2016 r.), dalej RODO, informuję, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze z siedzibą przy ul. Sikorskiego 2, 65-454 (nr tel. 68 456 07 00) adres e-mail: is@lu.mofnet.gov.pl. 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod numerem telefonu: 660557158 lub adresem e-mail: IOD.ZielonaGora@mf.gov.pl. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, przepisów Kodeksu Pracy, ustawy o służbie cywilnej, ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej oraz przepisów wykonawczych. 4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu rekrutacji, nie dłużej niż trzy miesiące od daty zatrudnienia wybranego w naborze kandydata. 5. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 6. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w oparciu o przepisy prawa pracy lub służby. Niepodanie danych może spowodować brak Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji. 8. Pani/Pana dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji jak i nie będą podlegały profilowaniu, o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 660557158.
Inne informacje:
W ofercie należy podać dane kontaktowe, adres do korespondencji, adres e-mail, nr telefonu. Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne .Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną. Kandydaci zakwalifikowani, którzy spełnią wymagania formalne zostaną powiadomieni o terminie testu e-mailem lub telefonicznie. Wszystkie oświadczenia powinny zawierać odpowiednią treść, datę oraz własnoręczny i czytelny podpis (wzory oświadczeń, które kandydaci mogą wykorzystać zamieszczone są na stronie BIP Izby www.lubuskie.kas.gov.pl w zakładce „Ogłoszenia o pracy"). List motywacyjny powinien być czytelnie i własnoręcznie podpisany. Oferty dostarczone po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą rozpatrywane. Po upływie 3 miesięcy od dnia nawiązania stosunku pracy z kandydatem wyłonionym podczas naboru, oferty nie spełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty, z wyjątkiem oferty wybranego kandydata zostaną komisyjnie zniszczone. Testy rekrutacyjne oraz rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.  Kandydat wybrany na dane stanowisko pracy, przed podjęciem  zatrudnienie w Izbie Administracji Skarbowej w Zielonej Górze będzie obowiązany do złożenia oświadczenia wynikającego z art. 144 ustawy z dnia 16 listopada 2016r. o Krajowej Administracji Skarbowej ( dotyczy osób urodzonych przed dniem 1 sierpnia 1972r.). Dodatkowe informacje można uzyskać po nr tel. 660 557 170

Oświadczenie kandydata (plik odt 12Kb)

Oświadczenia wynikające z art. 144 ustawy o KAS (plik pdf 350Kb)

Informacje o publikacji dokumentu bip

Data utworzenia: 09.08.2018

Autor: Aneta Dłużniewska (Dział Kadr)

Osoba publikująca: Edyta Grochowska

Data ostatniej modyfikacji: 25.09.2018 14:54

Osoba modyfikująca: Edyta Grochowska

Rejestr zmian