Dwa lubuskie urzędy skarbowe nagrodzone przez przedsiębiorców.

  Dwa lubuskie urzędy skarbowe nagrodzone przez przedsiębiorców.

  Dwa lubuskie urzędy skarbowe nagrodzone przez przedsiębiorców.

  od lewej Adam Andrzejewski Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, Anna Chałupa zastępca szefa KAS, Magdalena Rzeczkowska Szef KAS, Alicja Listwon Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gorzowie Wlkp. i Arkadiusz Nowacki Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Zielonej Górze
  Arkadiusz Nowacki Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Zielonej Górze, Szef KAS Magdalena Rzeczkowska i prezes BCC Marek Goliszewski
  Od lewej: Szef Kas Magdalena Rzeczkowska, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gorzowie Wlkp. Alicja Listwon, prezes BCC Marek Goliszewski
  grupowe zdjęcie laureatów z całej Polski
  • Przedsiębiorcy już po raz 19. wybrali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w Polsce.
  • Oceniali jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji
   i kompetencje pracowników.
  • W tegorocznej edycji wyróżniono dwa urzędy skarbowe w Lubuskiem.

  Spotkanie finałowe konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", organizowanego przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów, odbyło się 21 kwietnia 2022 r. w Warszawie w siedzibie BCC.

  Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, a także tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcami relacji opartych na wzajemnej życzliwości i profesjonalizmie. Przedsiębiorcy oceniają urzędy w anonimowych ankietach. Konkurs pełni ważną rolę w doskonaleniu pracy urzędów skarbowych w zakresie obsługi przedsiębiorców oraz w budowaniu wizerunku Krajowej Administracji Skarbowej jako instytucji wspierającej przedsiębiorców w wykonywaniu ich obowiązków.

  Przedstawiciele biznesu wyróżnili 60 urzędów, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.
  Wśród nagrodzonych 19. edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" znalazły się: Drugi Urząd Skarbowy w Zielonej Górze oraz Urząd Skarbowy w Gorzowie Wielkopolskim.

  Przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w konkursie, wysoko ocenili zarówno kompetencje jak i uprzejmość pracowników urzędów skarbowych. Wyróżnienie, otrzymane od przedsiębiorców jest dla urzędów skarbowych szczególnie ważnym osiągnięciem. Motywuje do dalszej pracy nad doskonaleniem obsługi tak aby była profesjonalna i spełniała oczekiwania podatników.

   

  Pliki do pobrania

  Rejestr zmian

  Osiągnięcia

  Osiągnięcia

  Osiągnięcia

  Informacje o osiągnięciach urzędu są na bieżąco publikowane w zakładce Aktualności.